Márty

Marty
Junák - zelenáč
Kontaktovat uživatele:

Márty

Příspěvekod Marty » 12 zář 2016 23:38

Ahoj všem,
rád bych se představil jako první. Jmenuji se Martin a mám přezdívku Márty. Chodím do 35. střediska Jaroslava Rady Praha.
Jak sem se ke skautingu dostal?
S mím kamarádem Medvědem sem se poznal na kroužku cvičení Sokola. Po čase mi navrhl jestli bych nechtěl někdy s ním zajít do skautu, říkal že je to tam fakt super, a že to bude pro mě ideální koníček. Neváhal jsem a v září roku 2007 mě můj kamarád Medvěd poprvé přivedl do smečky vlčat a od té doby se ve skautingu pohybuji.
Kde sídlíme?
Nyní máme celkem tři pronajaté klubovny z toho jednu plně funkční v moderním kostele na Jižním městě na Praza 4 (Bude v seznamu kluboven vyhledávej na webu)
Druhá klubuvna ve strašnicích se bude opouštět v dohledné době a budeme se stěhovat do nové také ve strašnicích a ta je nyní v kompletní rekonstrukci.
Jaké posty zastávám?
V mé věkové kategorii patřím do roverů. Máme vlastní kmen s názvem Medojedi (jsme na facebooku). Dále nově dělám letošní čekatelský kurz zaměřený na vlčata Vlk 2016. A s tím souvisí to, že u nich dělám vedoucího (máme koedukovaný oddíl).
Další činnosti ve skautingu?
Dělám Globálního moderátora více skautských stránek a webů např. Skautské přiznání, Skautská seznamka atd. podepisuji se pod přezdívkou #GMMarty nebo #Marty.

Můj hlavní cíl je pokusit se rozhýbat toto Skautské fórum, aby na něm komunikovali společně skauti veškerých kategorií z celé republiky.

V případě jakýchkoli dotazů na mě piště klidně do osobní zprávy.
S pozdravem Globální moderátor Márty

Bůh stvořil zemi a vše ostatní je Made in china :D

Zpět na “Představ se”